Nauka pływania? Która szkółka pływacka w Płocku?

Nauka pływania Płock

Nauka pływania w Płockim Stowarzyszeniu Pływackim „Swim Płock” to możliwość opanowania wodnego świata przez każdego kto wyznaczy sobie taki cel. Niezależnie od wieku, stopnia zaawansowania i umiejętności, rozpoczęcie swojej pływackiej przygody możesz powierzyć doświadczonym i pełnym pasji trenerom oraz instruktorom naszego klubu. Przekażemy swoją wiedzę i nauczymy bezpiecznego zachowania, tak aby czerpać radość z każdej chwili spędzonej w wodzie.  Pomożemy pokonać strach, lecz tylko w takim stopniu by zawsze czuć respekt, przed żywiołem którym bezspornie jest woda.

nauka pływania Płock

Szkoła pływacka Płock

Nasza szkółka pływacka daje szereg możliwość. Podstawą jest elementarna nauka pływania dla dzieci. Następny etap, to doskonalenie technik pływackich i kształtowanie nabywanych umiejętności.  Jeżeli chcesz nauczyć dziecko pływać, wystarczy skontaktować się z nami i rozpocząć współpracę. Ustalimy dogodny termin i program zajęć, po czym zaczniemy szkolenie pływackie. Zajęcia organizowane są w małych grupach, dopasowanych poziomem do umiejętności. Lekcje pływania odbywają się dwa razy w tygodniu i trwają po 60 minut.

Miesięczna składka członkowska za naukę pływania w naszym stowarzyszeniu, to całkowity koszt finansowy, w który wliczone jest już wejście na basen. Jest to rozwiązanie optymalne, dające możliwość spędzenia dwóch godzin tygodniowo na pływalni, wraz z instruktorem prowadzącym zajęcia pływackie. 

Indywidualne lekcje pływania

Jeżeli z jakichkolwiek powodów, potrzebna jest indywidualna nauka pływania. Jesteśmy na to także przygotowani. Możemy zaproponować prywatne zajęcia pływackie, dla Ciebie lub twoich bliskich. Instruktor pływania, całą uwagę skupi tylko na Tobie, byś w miarę swoich możliwości opanował podstawy pływania lub rozwinął posiadane umiejętności. 

Słyszy się często że: „na naukę nigdy, nie jest za późno”. Dlatego naszą propozycją jest także, nauka pływania dla dorosłych. Niezależnie od godziny, która wybiła 🙂  -jesteśmy do Państwa dyspozycji, ograniczeni jedynie godzinami otwarcia płockich pływalni > tj. między 6:00 a 22:00 🙂

Klub pływacki

Jeżeli twoje dziecko potrafi już dobrze pływać i poszukujesz profesjonalnego trenera pływania.  Serdecznie zapraszamy na sportowy trening pływacki do naszego klubu. Wyczynowe praktyki, organizowane sześć razy w tygodniu, pomogą zrealizować pływackie cele. Ćwiczenia pływackie, odbywają się rano i popołudniu, co zapewnia optymalny trening rozwijający fizyczne i techniczne aspekty tej dyscypliny.

Umożliwiamy uzyskanie licencji pływackiej Polskiego Związku Pływackiego (licencja zawodnicza PZP), oraz rywalizację na krajowych i zagranicznych zawodach pływackich.              Miesięczna składka członkowska w grupie sportowej, wynosi 120 złotych co daje możliwość osiemnastu godzin treningu tygodniowo, pod okiem doświadczonego trenera. 

Zapraszamy wszystkich chętnych do kontaktu i wstąpienia w szeregi

Płockiego Stowarzyszenia Pływackiego „Swim Płock”.

Nauka pływania Płock

Baseny Płock

Basen Jagiellonka  i Kobylanka tzw „Szklanka” oraz pływalnia Podolanka w Płocku, to miejsca na których prowadzimy zajęcia według bieżących możliwości i potrzeb.