Zakończenie roku szkoleniowego 2020/2021

DROGIE DZIECI I DRODZY RODZICE,  

zakończyliśmy kolejny pływacki rok szkoleniowy w PSP SWIM PŁOCK.   Był to bardzo trudny rok dla Nas wszystkich – dzieci, rodziców i szkoleniowców.   Walczyliśmy z pandemią i jej konsekwencjami – utrudnieniami w dostępie do pływalni ale  walczyliśmy również na arenach sportowych – na pływalniach całej Polski .   Zdobyliśmy wiele medali, nasi zawodnicy wielokrotnie poprawiali swoje rekordy życiowe.  

Nasi zawodnicy : Gabriel Kowalski, Mateusz i Tadeusz Załęscy, Ernest Moryc,  Julia Stępniak,  Zuzanna Suszko i Laura Moryc, Tomasz Dolny, Adam Stępniak, Jakub Misztela – bardzo Wam dziękujemy za  Waszą postawę sportową, szacunek do sportowych przeciwników i zaangażowanie.   Dziękujemy wszystkim dzieciom, które uczą się pływać i  doskonalą tak trudną  umiejętność jaką   jest umiejętność PŁYWANIA .   Bardzo dziękujemy Rodzicom i Opiekunom Naszych Dzieci.   Bez Was – wszystko co dobre dzieje się w Naszym Klubie nie byłoby możliwe.  

Zarząd PSP SWIM PŁOCK, Trenerzy i Instruktorzy życzą wszystkim udanego i bezpiecznego    wypoczynku.   Do zobaczenia we Wrześniu !!!  

Z poważaniem 

Prezes PSP SWIM Płock 

Honorata Hirschfeld