Witam wszystkich miłośników pływania!!!

Mam dobrą  wiadomość !!!! Wkrótce wracamy  na Naszą  Pływalnię  „Jagielonka „

Rodzice  zainteresowani  nauką  pływania   dla swoich  małoletnich  pociech  w grupie początkującej  prosimy  o kontakt  pod   niżej podanym   numerem  telefonu : 512 067 871 lub pod adresem  gawl58@wp.pl
Zapraszamy  dzieci które  chcą  doskonalić  umiejętności  pływackie  do grup  prowadzonych  przez Pana Trenera  Marka  Stasiaka , Pana  Artura Piekuta  oraz Honoratę  Hirschfeld.
Wszystkie dane  kontaktowe na stronie Stowarzyszenia PSP „ SWIM – Płock”

PŁYWANIE  JEST NASZĄ  PASJĄ !!!!
Do zobaczenia na „ Jagielonce”  !!!!!!!!!!!!
Pozdrawiam – Prezes  Stowarzyszenia – trener pływania – Honorata Hirschfeld

 

Drodzy Rodzice i Dzieci !!!

Za kilka dni rozpoczęcie nowego roku szkolnego  i nowego roku szkoleniowego.

W związku z przedłużającym się remontem Pływalni” Jagielonka” zajęcia wszystkich grup zgodnie z grafikiem z ubiegłego roku szkoleniowego. Dzień rozpoczęcia zajęć : 10 Wrzesień  – Poniedziałek,  Pływalnia „Kobylanka”

Kochani!!!

W Sierpniu grupa zawodników Płockiego  Stowarzyszenia Pływackiego „ SWIM – Płock” spędziła tydzień w polskich górach – Tatrach.

Wspólnie z Przewodnikiem  Andrzejem  Śliwińskim  przedreptaliśmy wspaniałe trasy. Weszliśmy na Sarnią Skałę, Na Rusinową  Polanę i Gęsią Szyjkę,  Kopieniec   i Nosal . Dotarliśmy do Murowańca – Halę Gąsiennicową i Czarny Staw Gąsiennicowy,  świetnie bawiliśmy się w AQA Parku – Zakopane i na kąpielisku  Termalnym „ Szymoszkowa” .

Obiecaliśmy sobie że  wrócimy w Tatry ??? –  może w przyszłym roku !!!

 

DRODZY ZAWODNICY, DROGIE DZIECI, SZANOWNI RODZICE!!!!

KOŃCZYMY  KOLEJNY  ROK  SZKOLENIA PŁYWACKIEGO 

Jak zwykle były to miesiące wytężonej pracy, wysiłku  i wyrzeczeń. Zawodnicy ścigali się ze swoimi czasami by „ urwać „ jeszcze sekundy. Dzieci które we  wrześniu  ubiegłego  roku  rozpoczynały  naukę pływania – w czerwcu,  zaprezentowały  rodzicom  swoje nowo nabyte umiejętności. Młodzież  która  doskonaliła  sportowe techniki pływania,  również  kończy  rok  szkoleniowy z zadowoleniem. Nie wszystkie plany  udało się zrealizować.  Ale będziemy starali się wciąż rozwijać „ Nasz Klub!!!!”

Bardzo dziękujemy  Rodzicom za wsparcie dzieci w ich sportowych pasjach. Bez „ Was” to by się raczej nie udało. Dlatego BARDZO  WIELKIE „ DZIĘKUJEMY”. Serdecznie życzymy  wypoczynku, słonecznych dni, wspólnego  rodzinnego spędzania czasu. Wracajcie do Nas po wakacjach pełni  nowych sił i radości z podejmowania  kolejnego  roku treningowego.

WESOŁYCH  POGODNYCH  i BEZPIECZNYCH  WAKACJI
Życzą Trenerzy i Zarząd Klubu  PSP „ SWIM – Płock”

KOCHANI MIŁOŚNICY Naszego Klubu!!!!

Zapraszam do oglądania filmu o Naszym Klubie.
Zajrzyjcie na YOUTUBE – Na szlakach płockiego sportu – PSP SWIM Płock

Radosnego oglądania !!!!!

Pozdrawiam,
Honorata Hirschfeld

Go to Top